$0 / 0 items
  • No products in the cart.
0

Contact + L’Atelier

For all clients: please call 1-833-YAY-PONY (1-833-929-7669) for any questions or you can also email orders@runawaypony.com if you have any order concern.

For press inquiries, please email: hello@runawaypony.com

ATELIER and PETITE SHOPPE:

To visit our atelier + petite shoppe by appointments only: atelier@runawaypony.com

Runaway Pony atelier sits in a blue cottage in Southern California’s beautiful hills of Palos Verdes, 30 minutes from our production in Los Angeles. An inspiring, beautiful countryside setting where Dian designs and plans the collections. Please email us for a visit to the atelier and shoppe in the equestrian countryside! Your little ones may even see a horse crossing the street, a peacock or two passing by and definitely hear the birds chirping all day!

 *******

WHOLESALE
For wholesale inquiries in all territories in USA, please contact Lindsay’s Loft at: lindsaysloft@gmail.com

 

 
 
Let’s get social! Find us on Facebook, Instagram, Pinterest and Twitter! 

 

 
 
 
 
Runaway Pony Atelier - Los Angeles

Runaway Pony Showroom – Los Angeles

 CHIFFON BRIDESMAID DRESSES UK 

 

 

Runaway Pony Atelier + Showroom - Los Angeles

bridesmaid dresses NZ

 

 

 

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.