$0 / 0 items
  • No products in the cart.
0

Size Chart

Size Chart (coming soon)

When in doubt, size up!

Please email us orders@runawaypony.com for questions.

For our Creme Brûlée dress: it runs true-to size with vintage length (above the knee). Straps are very adjustable and tie on the back. When in doubt, size up!

For our Sunskissed Sally sunsuit: it runs petite though some may say true-to-size. Adjustable stretchy waist and back straps have multiple button holes. When in doubt, size up!

For our Sugar and Milk + Milk and Cookies and Petit Croissant sunsuits: true-to-size. Adjustable straps and elastic waist on the back. When in doubt, size up!

For Strawberry Sundae romper: it runs true-to-size.

For our Apple Strudel dress: 2017 production and going forward will run roomy/true-to-size. 2016 production ran petite.

For Caramel Apple dress: it runs true-to-size/roomy.

For longalls and overalls: true-to-size.

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.